Shtëpia / Politika / Pas takimit me Bashën, zv.ambasadorja e SHBA në zyrën e Kryemadhit

Pas takimit me Bashën, zv.ambasadorja e SHBA në zyrën e Kryemadhit

Pas takimit me kreun e PD-së, Lulzim Basha, zv.zmbasadorja e SHBA-së në Tiranë është takuar me kryetaren e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi.

E ngarkuara me punë e SHBA, Leyla Moses Ones, prej orës 14:00 ndodhet në selinë e LSI-së, ku është duke biseduar me Kryemadhin për krizën politike në vend.

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …