Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / “Tronditet” Britania, dalin pamjet e sherrit të dukeshave Meghan e Kate (Foto)

“Tronditet” Britania, dalin pamjet e sherrit të dukeshave Meghan e Kate (Foto)

Një “super sherr” ka ndodhur në familjen mbretërore të Britanisë së Madhe, midis dy dukeshave, Kate Middleton dhe Meghan Markle.

Si për të konfirmuar krisjen e marrëdhënieve të tyre, ato janë fotografuar në një sallon të madh teksa përleshen fizikisht, duke tërhequr prej flokësh njëra-tjetrën.

Meghan ka shtrirë në dysheme Kate dhe e tërheq atë nga flokët, ndërsa e qëllon edhe me shkelma. Dukesha Middleton duket e shtrirë dhe e dorëzuar përballë nuses më të re të familjes.

#td_uid_1_5c7ff07ff2cfe .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/3-6-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ff07ff2cfe .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/2-9-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ff07ff2cfe .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/0_Alison-Jackson-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7ff07ff2cfe .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/0_Alison-Jackson-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Fotot u bënë shpejt virale dhe fansat shprehën shqetësim për atë çfarë panë, por pas pak orësh gjithçka u sqarua, pasi familja mbretërore tregoi se kemi të bëjmë me një inskenim të paramenduar.

Gjithçka është bërë për të ironizuar komentet e ndjekësve që i shfaqin gjithmonë si armike të betuara dukeshat e Anglisë.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …