Shtëpia / Show Bizz / U pendua për fotot “hot”? Oriola Marashi ‘lan’ gjynahet (Foto)

U pendua për fotot “hot”? Oriola Marashi ‘lan’ gjynahet (Foto)

Modelja Oriola Marashi është një prej femrave më të pëlqyera dhe të komentuara në shoëbizin shqiptar.

Ajo provokon herë pas here “flakë” në rrjet, me fotot e saj përvëluese, ku bien në sy format mbresëlënëse trupore.

Modelja është shumë aktive në Instagram, ku nuk mungojnë edhe imazhe e video nga përditshmëria e saj.

#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/bfd-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fbgtr-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/auto_Screenshot_211551880548-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/640-0-5bfc20c43d2a3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/bgf-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item6 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/640-0-5bfc20c37afc4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item7 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/hbtyg-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item8 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/yjy-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item9 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/oriola-marashi-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item10 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/ori-1-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item11 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/azsdcsgvb-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_1_5c7fff0fa668d .td-doubleSlider-2 .td-item12 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/mkiuj-80×60.png) 0 0 no-repeat;
}

Dhe pikërisht sot, modelja në formë shakaje ka treguar se si i ka “larë” gjynahet. Në foto shihet një copë letre ku është shkruar fjala gjynahet dhe ajo e lag me ujë të rrjedhshëm në një çezmë.

Kjo foto ka shkaktuar të qeshura në rrjet, teksa fillimisht u mendua mos Oriola hoqi dorë nga fotot “hot” në shenjë pendese.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …