Shtëpia / Show Bizz / Zbulohen detaje të reja për vdekjen e ish-yllit të Prodigy!

Zbulohen detaje të reja për vdekjen e ish-yllit të Prodigy!

Keith Flint kishte telefonuar gruan e tij Mayumi Kai disa herë në Japoni, për ta lutur që ajo të kthehej në shtëpi, përpara se të shkonte vetëvrasje, duke varur veten. Kjo është zbuluar nga “Daily Mail”, i cili gjithashtu publikon disa foto ekskluzive të marra disa orë para vdekjes së tij, në një pijetore, Galvin Green Man, Chelmsford, ku ishte në darkë me trajnerin e tij personal dhe dukej i lumtur dhe i qetë.

Flint sapo kishte arritur rezultatin më të mirë në një garë në ecje, 5 km Chelmsford, të cilën ai e kishte përfunduar në pak më shumë se 21 minuta dhe kishte shkuar në pijetore me trajnerin e tij personal.

Këngëtari u pa rastësisht, ndërsa bënte shaka dhe bisedonte me persona të tjerë. Asgjë që nuk e bëri atë të mendonte, shkurt, për gjestin e tmerrshëm që do të kishte bërë së pas kësaj.

I ndarë nga bashkëshortja e tij për gati një vit, ylli i Prodigyit, megjithatë, nuk u dorëzua dhe shpresonte në pajtimin, deri në atë pikë sa shpesh e kishte telefonuar ish-bashkëshorten, duke e lutur që të shkonte në shtëpi dhe të mos e shiste vilën.

#td_uid_2_5c7fff0fb3507 .td-doubleSlider-2 .td-item1 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fli-1-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c7fff0fb3507 .td-doubleSlider-2 .td-item2 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fli-2-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c7fff0fb3507 .td-doubleSlider-2 .td-item3 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fli-3-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c7fff0fb3507 .td-doubleSlider-2 .td-item4 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fli-4-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}
#td_uid_2_5c7fff0fb3507 .td-doubleSlider-2 .td-item5 {
background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/03/fli-80×60.jpg) 0 0 no-repeat;
}

Gazeta Shqip

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …