Shtëpia / Sport / Interi bën goditjen e parë në merkato, trajneri Conte duket i kënaqur

Interi bën goditjen e parë në merkato, trajneri Conte duket i kënaqur

Ashraf Hakimi është lojtari më i ri i Interit. Marokeni sot zbriti në Milano për të ka kryer vizitat mjekësore dhe firmosi kontratën e rej 5-vjeçare prej 5 milionë eurosh në sezon.

Klubi zikaltër do të derdhë në arkat e Real Madridit 40 milionë euro plus 5 të tjera në formë bonusesh.

Ky lajm e gëzoi duket se e ka gëzuar trajnerin Antonio Conte. Operacioni blic i Bepe Marotës i ka sjellë në skuadër këmbëshpejtin e Bundesligës që ka shënuar 9 gola dhe ka dhënë 10 asiste.

Shiko dhe këto

Kush e bën tjetër përveç Ronaldos, Georgina mban në dorë qindra mijëra euro (FOTOT)

E kush tjetër veç Kristiano Ronaldos mund të mbajë në dorë një orë Rolex me …