Shtëpia / Sport / Leo Messi 3 vite i martuar, gruaja i bën dedikimin e veçantë me një video

Leo Messi 3 vite i martuar, gruaja i bën dedikimin e veçantë me një video

Leo Messi feston sot 3-vjetorin e martesës me gruan e tij Antonella Roccuzzo.

Ylli i Barcelonës u martua me shoqen më të ngushtë të fëmijërisë në një ceremoni në Rosario, Argjentinë.

Në këtë përvjetor Antonella ka postuar një video nga dasma, në të cilën çifti shkëmben unazat dhe duket mjaft të lumtur në krahët e njeri tjetrit.

“Unë do të të dua dhe ti do të më duash,
Të dua dhe kjo është e vërteta ime e vetme

Është dashuria jonë e madhe,
Që kurrë nuk do të vdesë.
“Gëzuar përvjetorin e tretë dashuria ime. Të dua”-shkruan Antonella në Instagram.

Shiko dhe këto

Kush e bën tjetër përveç Ronaldos, Georgina mban në dorë qindra mijëra euro (FOTOT)

E kush tjetër veç Kristiano Ronaldos mund të mbajë në dorë një orë Rolex me …