Shtëpia / Show Bizz / Bosi i Formula 1 bëhet baba në moshën 89-vjeçare me gruan 45 vite më të re (FOTO)

Bosi i Formula 1 bëhet baba në moshën 89-vjeçare me gruan 45 vite më të re (FOTO)

Bosi  i Formula 1, Bernie Ecclestone, do të bëhet baba për herë të katërt në moshën 89-vjeçare.

Bashkëshortja e tij 44 vjeçare, Fabiana Flosi, solli në jetë djalin me emrin Ace.

Bernie gjithashtu është baba i tre vajzave, Deborah 65 vjeç, Tamara 35 dhe Petra 31.

Manjati i F1 u martua me Fabiana Flosin në vitin 2012 pas divorcit me Slavica Radic.

Çifti konfirmoi se po priste fëmijë në muajin prill të këtij viti.

Shiko dhe këto

Mijëra pëlqime në pak minuta, ja foto e Olta Gixharit që mori menjëherë vëmendjen (FOTO)

Pak kohë më parë, Olta Gixhari, zbuloi se ishte në pritje të ëmbël. Ajo është …