Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / VIDEO/ Grabitja shkon keq, shitësi i thyen gjashtë shishe në kokë hajdutit

VIDEO/ Grabitja shkon keq, shitësi i thyen gjashtë shishe në kokë hajdutit

Grabitja i ka shkuar jo sipas planit një burri në Kinë i cili ka pësuar lëndime të rënda nga shitësi i dyqanit.

Burri u drejtua me një thikë në dorë në një dyqan ushqimesh në dhe i kërkoi shitësit që t’i dorëzonte të gjitha paratë.

Shitësi refuzoi të kryente këtë veprim dhe iu kundërpërgjigj duke i thyer gjashtë shishe birrash në kokë.

Më pas shitësi është larguar nga dyqani dhe ka lajmëruar policinë, e cila sipas raportimeve ka mbërritur në kohë rekord dhe ka arrestuar grabitësin.

Shiko dhe këto

Të shkrepura në momentin perfekt, 14 fotot që i kanë habitur të gjithë

Fotografitë janë një pjesë shumë e rëndësishme e jetës sonë. Para realizimit të një fotoje …