Shtëpia / Politika / “U prehtë në paqe”/ Meta i dërgon mesazh ngushëllimi Ramës për ndarjen nga jeta të nënës

“U prehtë në paqe”/ Meta i dërgon mesazh ngushëllimi Ramës për ndarjen nga jeta të nënës

Presidenti Ilir Meta përmes një postimi në rrjetet sociale i ka shprehur ngushëllimet familjes Rama për ndarjen nga jeta të Anetës.

Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta.

U prehtë në paqe!”, shkruan Presidenti Meta.

g.kosovari

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

“Nexhmija prap?!”, Manjani shokon me komentin për Aneta Ramën, komentuesit e “masakrojnë”: Turp për ty!

Ditën e sotme u nda nga jeta nënë e Kryeministrit Edi Rama, Aneta. Aktorë të …