Shtëpia / Rajoni / Aksident i rëndë në aksin nacional Berat-Lushnje. Mjeti del nga rruga dhe përfundon i përmbysur në arat e fshatit

Aksident i rëndë në aksin nacional Berat-Lushnje. Mjeti del nga rruga dhe përfundon i përmbysur në arat e fshatit

20-vjeçari në drejtimin e mjetit ndodhet në Spitalin Rajonal Berat,nën kujdesin e mjekëve Një aksident i rëndë është shënuar pak minuta më parë në aksin nacional Berat-Lushnje,në fshatin Otllak. Një automjet,tip Opel i bardhë,me targa AA 264 NK,ka dalë nga rruga dhe pasi është rrokullisur disa herë ka përfunduar i përmbysur në tokat bujqësore të […]

The post Aksident i rëndë në aksin nacional Berat-Lushnje. Mjeti del nga rruga dhe përfundon i përmbysur në arat e fshatit appeared first on Balkanweb.com – News24.

Shiko dhe këto

Ups! Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me të njëjtat rroba banjo. Shikoni si duken

Pas një periudhe të gjatë pune, Luana Vjollca ka nisur më në fund pushimet. Ajo …