Shtëpia / Rajoni / FOTO/ Digjen katër hektarë pyll me pisha në Gramsh

FOTO/ Digjen katër hektarë pyll me pisha në Gramsh

Një zjarr i fuqishëm ka rënë pasditen e djeshme rreth orës 16.00 në Malin e Simaitn, në pikën strategjike ku ndahen dy territoret e rretheve Gramsh dhe Skrapar. Zjarri është favorizuar edhe nga era, por edha nga bimësia si dhe drurët me kurorë. Në vendngjarje ndodhen punonjës të shërbimit pyjor, ku sipas Drejtorit të saj […]

The post FOTO/ Digjen katër hektarë pyll me pisha në Gramsh appeared first on Balkanweb.com – News24.

Shiko dhe këto

Ups! Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me të njëjtat rroba banjo. Shikoni si duken

Pas një periudhe të gjatë pune, Luana Vjollca ka nisur më në fund pushimet. Ajo …