Shtëpia / Rajoni / Ministria e Shëndetësisë: 123 raste të reja me koronavirus, 5 humbje jete dhe 57 të shëruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë: 123 raste të reja me koronavirus, 5 humbje jete dhe 57 të shëruar në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon rreth situatës së COVID19 në Shqipëri në 24 orët e fundit. Situata epidemiologjike paraqitet me rritje te numrit të të prekurve nga Covid 19 dhe me shtrime të reja në spitalin Infektiv dhe “Shefqet Ndroqi”. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 474 testime për të dyshuar […]

The post Ministria e Shëndetësisë: 123 raste të reja me koronavirus, 5 humbje jete dhe 57 të shëruar në 24 orët e fundit appeared first on Balkanweb.com – News24.

Shiko dhe këto

Ups! Luana dhe Anxhelina bëjnë xing me të njëjtat rroba banjo. Shikoni si duken

Pas një periudhe të gjatë pune, Luana Vjollca ka nisur më në fund pushimet. Ajo …