Shtëpia / Aktualitet / Humb jetën turisti austriak në Vlorë, ja çfarë thotë Policia

Humb jetën turisti austriak në Vlorë, ja çfarë thotë Policia

Një ngjarje e rëndë raportohet nga Vlora. Policia shprehet se rreth orës 11:30, në lagjen “Uji i Ftohtë”, në bregdet, pavarësisht ndihmës mjeksore të dhënë nga shërbimi i urgjencës shtetasit të huaj austriak me iniciale A. T., 76 vjeç, ka ndërruar jetë në spital.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e rrethanave të ngjarjes, ku paraprakisht dyshohet se humbja e jetës ka ndodhur si pasojë e një arresti kardiak.

/a.r

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

I dënuar për trafik droge por në arrati/ GJKKO i konfiskon 22 pasuritë Moisi Habilajt dhe familjarëve të tij

Gjykata e Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit ka vendosur të konfiskojë pasuritë e Moisi Habiajt …