Shtëpia / Politika / Lajmi për vjedhjen e banesës në Lalëz, Arben Kraja: ‘Fake news’, gjithçka e sajuar për të goditur SPAK

Lajmi për vjedhjen e banesës në Lalëz, Arben Kraja: ‘Fake news’, gjithçka e sajuar për të goditur SPAK

Kreu i SPAK Arben Kraja e ka quajtur të pavërtetë lajmin për vjedhjen e banesës së tij në Lalëz.

Sipas Krajës s’ka asnjë mundësi ta fshehë vjedhjen nëse është e vërtetë, por ska ndodhur asnjë vjedhje në shtëpinë e tij as këto ditë e as më parë. Në një reagim për Report TV Kraja tha se lajmi i pavërtetë është sajuar për të goditur SPAK dhe integritetin e institucionit

“Nuk më është vjedhur banesa, as këto ditë dhe as më pare. Lajmi i sajuar për të goditur SPAK dhe integritetin e institucionit”, tha Kraja.

o.j/dita

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …