Shtëpia / Horoskopi / ‘Mund të rrezikoni në jetën personale’/ Meri Shehu tregon cila nga shenjat e Horoskopit duhet të bëjë kujdes

‘Mund të rrezikoni në jetën personale’/ Meri Shehu tregon cila nga shenjat e Horoskopit duhet të bëjë kujdes

Dashi
Sot duhet te lejoni ndjenjat te flasin jo ju dhe mendimet e te tjereve apo interesat ne grup. Per te ecur perpara duhet te shikoni mire edhe nje ndryshim ne nje investim.

Demi

Per ju sot nje figure e rendesishme qe lidhet me karrieren dhe familjen tuaj do ndryshoj mendim per ju apo do ndryshoj planet. Kjo mund t’ju nxjerri jashte loje.

Binjaket
Nje ceshtje ligjore mund te permbyset sot per ju dhe te perballeni me disa pasoja te veshtira duke u detyruar te ndryshoni drejtim apo vend pune.

Gaforrja

Shpenzimet e bera keto dite do rezultojne te pasuksesshme dhe ne plan afatgjate mund te rezultojne akoma edhe me humbje. Mund te rrezikoni nje pozicion te rendesishem ne ekonomi dhe jete personale.

Luani
Dita e sotme ju ve perball me jeten dhe pengesat e verteta qe keni hasur per 12 vjet me rradhe. Kjo tashme duhet zgjidhur dhe sqaruar ne cift apo ne bashkepunime.

Virgjeresha

Nje bllokim psikologjik ju ndodh por nuk eshte i juaji prandaj mos e merrni me kaq seriozitet. Por nese keni gjera qe do sqaroni me veten kjo do jete e veshtire pasi eshte tendence e kohes.

Peshorja
Sot do jeni ne nje situate ku do marri fund nje pengese ne planet tuaja personale ato te bashkejetesave dhe femijeve. Ndryshon nje ndikim i cili i mbante pezull qellimet dhe punet tuaja. Ky ndikim ka te beje me nje person me pushtet.

Akrepi

Per ju kjo periudhe shenon fillimin e fundit te nje rrugetimi te veshtire dhe me pengesa ne reklamimin e punes tuaj dhe ne hapjen me boten e jashte si zhvillim veprimtarish. Mund te fitoni nje trashegimi.

Shigjetari
Jeni ne nje dite shume kundershtuese dhe me shume do ju beje pershtypje morali i fjaleve sesa jeta juaj personale dhe reale e gjerave qe doni. Do humbi ne nje rremuj te panevojshme mendimesh jo praktike.

Bricjapi
Do ndjeheni se tashme duhet te luftoni per mbarevajtjen tuaj personale ekonomike duke qene se ju pret nje jete me private dhe me vetem per te menaxhuar.

Ujori

Dita e sotme i jep fund kundershtareve tuaj me te fuqishem por edhe ndikimit nga nje person me pushtet ne planet dhe jeten tuaj personale duke ju sjell shume veshtiresi ne menaxhim.

Peshqit
Dita e sotme do jete si nje toke e djegur rreth jush pasi shume ceshtje pune do penalizohen dhe mund te gjendeni ne nje terren jo shume te favorshem. Nje ndryshim partneriteti mudn t’ju shpetoje.

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 16 Shtator 2021

Dashi Situata juaj e dashurisë nuk është sigurisht më e mira, në fakt këtë të …