Shtëpia / Politika / “Duhen mend dhe edukatë me u ba deputet si unë”. Ndjekësit në FB e tallin, deputeti anektodik e ka përgjigjen gati

“Duhen mend dhe edukatë me u ba deputet si unë”. Ndjekësit në FB e tallin, deputeti anektodik e ka përgjigjen gati

Një nga deputetët e listave që u futën këtë legjislaturë në Kuvend është Selami Jenishehri, i bërë shpesh subjekt humori.

Në rrjetin social Facebook ai thotë së fundmi se do blej Vllazninë, klubin e futbollit të Shkodrës.

Kërkesa ka shkaktuar ilaritet dhe tallje, por deputet Selamiu nuk tërhiqet nga e vetja. Madje edhe replikon me qytetarët që e venë në lojë:

 

n.s. / dita

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …