Shtëpia / Politika / FOTO: Me pullë të veçantë, ja vendet ku Rama do të akomodojë ministrat e rinj në Asamblenë e PS

FOTO: Me pullë të veçantë, ja vendet ku Rama do të akomodojë ministrat e rinj në Asamblenë e PS

Emrat e ministrave të kabinetit “Rama 3”, ende nuk janë zyrtarizuar, por vendet i kanë gati.

Në Pallatin e Kongreseve, poltronët janë shënuar me një pullë të veçantë, të pazëna nga askush dhe të caktuara për ministrat e rinj të Ramës.

Vetëm pas fjalimit të Ramës, do të mësohet se kush do t’i zërë vendet bosh.

j.l./ dita

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …