Shtëpia / Politika / Dron për Taulantin, pse e hoqi Rama! Arbitri dhe lojtarët u panë me kokat lart për disa sekonda, zbulohet çfarë e ndërpreu pjesën e parë në Elbasan

Dron për Taulantin, pse e hoqi Rama! Arbitri dhe lojtarët u panë me kokat lart për disa sekonda, zbulohet çfarë e ndërpreu pjesën e parë në Elbasan

Kryeministri Edi Rama e largoi Taulant Ballën nga posti i drejtuesi politik në Elbasan, por duket se ky vendim nuk është pritur mirë nga Balla dhe mbështetësit e tij.

Në shenjë proteste, një episod aspak i zakontë është regjistruar në ndeshjen Shqipëri-Hungari, që u zhvillua në “Elbasan Arena”.

Gjatë pjesës së parë, mbi fushën e blertë është ngritur një dron me një banderolë ku shkruhej: “Taluant Balla, Elbasani ty të do”.

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …