Shtëpia / Horoskopi / “Jeta personale merr kthesë, një person i ri ju nxjerr nga rutina”/ Meri Shehu: Kjo shenjë do çlirohet nga…

“Jeta personale merr kthesë, një person i ri ju nxjerr nga rutina”/ Meri Shehu: Kjo shenjë do çlirohet nga…

Dashi
Cliroheni nga nje pune e veshtire dhe qe nuk ju jepte asnje gezim deri tani. Kjo periudhe do zgjase ne kohe dhe do ju jap mundesi te punoni.

Demi
Do jeni me praktike ne menyren se si e pranoni nje njohje te re e cila do ju coj drejt nje jete me te sigurt dhe shijuese ne dashuri.

Binjaket
Do mendoni se shume jeni lodhur akoma dhe me njerez te afert qe nuk ju kane vleresuar. Nga sot do donit te fillonit praktikisht nje jete te re. Nje lidhje te re dhe nje biznes te ri.

Gaforrja
Keni disa kohe qe jeni nen ndikimin e dikjut qe nuk ka bere gje tjeter vetem se ju ka cuar ne nje udhekryq. Sot cliroheni nga ky ndikim dhe filloni rrugen tuaj.

Luani
Bllokimet ekonomike ju kane lene pa mend dhe pa ze. Gabimet e se kaluares sot fillojne te lihen mbrapa dhe do keni mundesine e nje rruge te re ne investime ekonomike e shpirterore.

Virgjeresha
Pas nje cikli te lodhshem zhgenjimesh dhe antagonizmi ka ardhur koha ti beni gjerat sic dini vet duke gjetur dhe mbeshtetje ne ndryshimet qe do beni.

Peshorja
Nje lidhje personale apo pune e lodhshme merr fund dhe ju tashme e dini si te rifitoni veten dhe te filloni nga e para nje rrugetim te ri.

Akrepi
Shume oferta dhe mundesi ju vinin po mbeteshin ne leter apo ne endrra. Sot pikerisht cliroheni nga shterpesia e ofertave dhe filloni nje rruge te begate.

Shigjetari
Nje pune e re apo nje person i ri ne jeten tuaj futet duke ju nxjerre nga rutina apo sorrollatjet e panevojshme qe keni patur deri tani ne jeten tuaj.

Bricjapi
Dite e tokes sot sipas cilesive tuaja dhe mund te themi se jeni ne nje faze ku do hapen shume rruge te mbyllura si jashte ashtu edhe brenda. Jeta personale merr nje kthese te mire.

Ujori
Duket sikur shume planete ne shenjat e tokes ju rikthejne ne toke pas nje fluturimi. Por ajo qe keni pare nga larte tashme do ju sherbeje ne toke per rezultate dhe ndryshime te medha.

Peshqit
Jeni te mbrojtur ne kete faze te jetes suaj megjithese hena e re eshte perballe jush dhe ju tregon ku keni gabuar me fantazite apo dinakerite e koheve te fundit.

Burimi : / JavaNews.al

Shiko dhe këto

Horoskopi i fundjavës nga Paolo Fox/ Ja shenjat që duhet të kenë më shumë kujdes

Dashi Në fundjavë hëna do të jetë shumë interesante. Në këto ditë ju do të …