Shtëpia / Politika / FOTO: “Berisha ishte hero, tani do bëhet legjendë”. Dhëndri poston foton me Bushin dhe shkruan që vjehrri i tij është “burri më i ndershëm në këtë vend”

FOTO: “Berisha ishte hero, tani do bëhet legjendë”. Dhëndri poston foton me Bushin dhe shkruan që vjehrri i tij është “burri më i ndershëm në këtë vend”

Dhëndri i Berishës, i cili mban një post për mjedisin në PD, ka reaguar pas vendimit të kryedemokratit Lulzim Basha për ta përjashtuar nga grupi parlamentar, vjehrrin e tij.

Jamarbër Malltezi shpërndau një foto të Berishës me presidentin amerikane George Bush.

Berisha ka qene hero i democracise, tash po e shtyjne te behet legjende. Se pa asnje pushtet mbi bote po sfidon kryediplomatin e botes ne gjyq dhe po deklarohet burrerisht kundra Soros qe ka fut ne xhep gjithe politikanj, media, ojq e dreqtesi. Forcen me te madhe ka qe eshte vetvetja, burri me i ndershem ne kete vend” – shkruan ai

Foto e shpërndarë nga Malltezi

n.s. / dita

 

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …