Shtëpia / Politika / Nis votimi i Lindita Nikollës si kryetare Kuvendi! Berisha bojkoton zgjedhjen e saj, opozita gris fletët e votimit, Rama i sheh “i shokuar” (Foto)

Nis votimi i Lindita Nikollës si kryetare Kuvendi! Berisha bojkoton zgjedhjen e saj, opozita gris fletët e votimit, Rama i sheh “i shokuar” (Foto)

Ka nisur në Kuvend votimi i emrit të Lindita Nikollës si kryetare e Kuvendit.Pas betimit Berisha është larguar nga salla. Ai nuk ka ndenjur në seancë për të marrë pjesë në votim.

Shiko dhe këto

“Kjo ditë nuk është e lehtë për PD”/ Ironia e Ramës me opozitarët: Duhet të kemi respekt për traumat e të tjerëve

Kryeministri Edi Rama i është përgjigjur kryedemokratit Lulzim Basha, i fundit ky që pak më …