Recent Posts

Horoskopi i të dielës/ Dita e duhur për t’iu përkushtuar vetes, harroni problemet e pazgjidhura

Dashi Disa persona të kësaj shenje duhet të përgatiten për t’u angazhuar fort në punë. Ndoshta do të duhet të bashkëpunosh ngushtë me një prej kolegëve. Mund të përballeni me një konflikt në familje për shkak të diferencave me bashkëshortin/bashkëshorten tuaj. Demi Është dita e duhur për t’iu përkushtuar vetes …

Shiko më shumë »

Prokuroria/ Në gjyq çifti që shfrytëzonte 16-vjeçaren në Tiranë

Një çift të rinjsh përfunduan si të akuzuar në Gjykatë për dyshimet se shfrytëzuan një të mitur për prostitucion. Bazuar në prova dhe dëshminë e vajzës të moshës 16 vjeçare, çifti e dhunoi, e mbajti peng dhe e drogoi vajzën dhe më pas e prostituoi në dy hotele në Tiranë. …

Shiko më shumë »

Itali/ Dhunoi dhe grabiti një prostitutë, pranga 25-vjeçarit shqiptar

Policia italiane ka vendosur në pranga një 25-vjeçar me origjinë shqiptare, pasi dyshohet se ka dhunuar e grabitur një prostitutë. Mediat italiane shkruajnë se gruaja me nënshtetësi të huaj, lajmëroi karabinierët se ajo kishte hipur në makinë me një të ri, për të kryer marrëdhënie seksuale, por sipas gruas, ai …

Shiko më shumë »