Recent Posts

Prej një muaji në luftë me Covid, humb jetën Vasil Dilo, Braçe: Ishte miku im i mirë… (FOTO)

Prej më shumë se një muaji, u përball me infeksionin Covid-19 i cili dje rezultoi fatal për 63 vjeçarin Vasil Dilo, djalë i një avokati të njohur. I ndjeri la pas të shoqen mësuese dhe një djalë. Zv. Kryeministri Erion Braçe duke njoftuar vdekjen e të ndjerit tha sot se ka …

Shiko më shumë »

Ekzekutimi i Behar Sofisë, Hoxha “zbërthen” mesazhin e autorëve: Kudo që të jesh…

Ekzekutimi i bosit të drogës Behar Sofia mëngjesin e sotëm në mes të Tiranës, në një zonë shumë të mbrojtur, për gazetarin Artan Hoxha është një mesazh i qartë i autorëve se “kudo që të jesh nuk je i paprekshëm”. Hoxha tha se Sofia i trembej një fakti të tillë …

Shiko më shumë »

Pesë shenjat e Horoskopit që mezi bien në dashuri

Në këtë artikull do të flasim për 5 shenjat zodiakale që e kanë shumë të vështirë t’i dorëzohen dashurisë. Zbuloni nëse bëni pjesë ju apo partneri juaj në këtë listë… Të parët në listë janë Binjakët. Ama, kur kjo shenjë dashuron, dashuron në 360 gradë. Nuk ekzistojnë të mesme për Binjakët, dashurojnë …

Shiko më shumë »