Recent Posts

Shenjat e Horoskopit që kanë fatin mbi supe përgjatë 2021

Nëse ky vit ka qenë shumë stresues, ai që pritet të vijë do të përmirësojë të gjitha keqkuptimet dhe do t’ju japë lumturi. Tre shenja të horoskopit do të jenë veçanërisht me fat. Demi            Surpriza të këndshme i presin personat e kësaj shenje tashmë për Vitin e Ri, i cili …

Shiko më shumë »

Arrestohet 38-vjeçari në Pogradec, kishte prerë pa leje dru për ngrohje

Policia e Pogradecit ka arrestuar një  38-vjeçar, i cili u kap duke transportuar lëndë drusore të prera në mënyrë të jashtëligjshme. “Në vijim të kontrolleve të ushtruara konkretisht në rrugën e fshatit Golik, Pogradec, shërbimet e Komisariatit të Policisë Pogradec, kanë ndaluar për verifikim mjetin tip furgon të markës “Benz”, …

Shiko më shumë »

Horoskopi për ditën e hënë, 30 Nëntor 2020

Dashi Ka të ngjarë të merrni disa lajme të mira nesër. Prano cdo gjë që do t’ju vijë këtë ditë, edhe pse mund t’ju marrë pak kohë për të vlerësuar situatën. Demi A jeni një nga ata njerëz që mendoni se llogaria juaj bankare nuk mund të tërhiqet për aq …

Shiko më shumë »