Shtëpia / Tag Archives: Kombi

Tag Archives: Kombi

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 30 Tetor 2020

Dashi Disa persona do mundohen t’ua prishin harmoninë ne çift gjate kësaj dite, por dashuria qe ju keni për njeri-tjetrin do i beje balle çdo gjeje. Beqaret do jene te pavëmendshëm ndaj ftesave qe do iu bëhen prandaj edhe sot kane për te mbetur vetëm. Gjendja financiare do jete me …

Shiko më shumë »

Nëse do dashuri pa kushte, martohu me një nga këto shenja të Horoskopit

Astrologët rendisin shenjat e Horoskopit me të cilët mund të dhurojnë dashuri pa kushte. Por kush janë këto shenja? Demi Shenja që nuk e humbet kurrë durimin në dashuri dhe i kushton vëmendje çdo detaje tek partneri. Bricjapi Që duket i ftohtë në pamje të parë, por nuk është kështu. …

Shiko më shumë »

Horoskopi sot 29 tetor 2020/ Ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Hëna dhe Marsi shkëlqejnë në qiellin tënd! Me zhurmën dhe entuziazmin që do të gjeni problemet tuaja do të tërhiqen dhe pengesat do të largohen nga rruga juaj.  Gjendja juaj shpirtërore do të jetë në harmoni dhe do të ndiheni shumë herë më të sigurt për veten dhe zgjedhjet …

Shiko më shumë »

Horoskopi ditor për nesër, e Enjte 29 Tetor 2020

Dashi Do kaloni plot çaste intime gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift dhe kënaqësitë do jene te njëpasnjëshme. Beqaret nuk do ngurrojnë t’ia shprehin ndjenjat dikujt qe pëlqejnë dhe me shume gjase do e ndryshojnë shume shpejt statusin e tyre. Ne planin financiar mos ndiqni gjithmonë instinktin sepse …

Shiko më shumë »

Horoskopi 28 tetor 2020/ Ja parashikimi i yjeve për ju

Dashi Ju nuk mund të keni gjithçka në jetë! Një skenar tundimi do të lëvizë sferën tuaj sentimentale. Disa mundësi për aventura do t’ju ofrohen nga miqtë dhe bëni mirë  ti refuzoni nëse nuk dëshironi që t’i bëni dëm partnerit tuaj. Sa i përket financave sot do të keni mjaft …

Shiko më shumë »

Horoskopi për ditën e mërkurë, 28 tetor 2020

Dashi Kujdes nga veprimet që do të bëni në lidhje me partnerin/en nëse nuk doni të keni debate të forta. Ndërsa në planin financiar situata do të përmirësohet. Demi Do të jeni të dëshpëruar gjate kësaj dite dhe nuk do dini çfarë të bëni për ta përmirësuar marrëdhënien me partnerin. …

Shiko më shumë »

Java e fundit e tetorit/ Paolo Fox zbulon se çfarë i pret shenjat e horoskopit, njihuni me surprizat që do përballeni

Nuk pritet që kjo të jetë një javë fort e mbarë për të lindurit e shenjës së Dashit, sidomos në aspektin sentimental. Venusi, Dielli dhe Hëna do të jenë në prapavijë. Do të keni të vështirë të gjeni gjuhën e përbashkët me të dashurin e zemrës, aq sa me raste …

Shiko më shumë »

Horoskopi për sot, e martë 27 tetor 2020

Ky është horoskopi për sot 27 tetor 2020. Dashi Mos u shoqëro me njerëzit që të sjellin vetëm probleme këto ditë. Nëse një histori dashurie nuk funksionon, ajo mund të marrë fund në nëntor. Në frontin e punës, një ditë e komplikuar. Keni pak përqendrim: shtyni vendimet e rëndësishme. Demi …

Shiko më shumë »